O doplňcích

Doplňky – maličkosti, které toho hodně umí

Malé nezbytnosti, které dodají interiéru atmosféru pohody, originality i luxusu

V DR interiéru najdete již hotové doplňky, jako je povlečení, přehozy, deky a polštáře z textilu nebo z umělých kožešin. Polštářky a přehozy ušijeme také na míru přesně podle vašich představ. Vybrat si můžete z nepřeberného množství materiálů v naší nabídce textilií.

Toužíte po solitéru, který nebude mít každý z vašich sousedů? Originální křesílko nebo židle může být to pravé. Limitované kolekce DR nábytku naleznete v nabídce našeho eshopu nebo ho vyrobíme přesně podle vašich představ.

K interiéru patří také vůně – mnohdy je to první vjem pro nově příchozího. K nejoblíbenějším se řadí vonné svíčky a difuzéry. Ty dovážíme výhradně od firem, které vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí.  My fandíme americké Voluspě , která se pyšní nálepkou dodavatele pro celebrity v Los Angeles i New Yorku…nám ale především jejich svíčky a difuzéry prostě voní! Dalším dodavatelem je italský Locherber, který si nás podmanil elegancí a minimalismem v tom nejlepším slova smyslu.

Z ostatních doplňků nesmíme zapomenout na galanterii – střapce, ozdobné pásky, šňůry a třásně, které najdou své uplatnění hlavně na dobovém nábytku a stínění.

Kontakt

Domluvte si osobní schůzku

+420 776 324 251
Domluvit schůzku

Značky

V naší nabídce najdete doplňky těchto značek

Galerie

Ukázka našich doplňků