O firmě

Váš interiér jste Vy

Firma DR interier s.r.o. je rodinná firma kde se řemeslo dědí z generace na generaci. V současnosti se specializujeme na interiérové stínění, záclony, závěsy, tapety (to vše samozřejmě s možností full servisu) a v neposlední řadě nabízíme také služby čalounictví, které má v rodině dlouholetou tradici. Na našich dílnách vyrábíme a repasujeme  čalouněný nábytek pro privátní klienty i pro restaurace, obchody a další komerční prostory.

Kromě privátních klientů úzce spolupracuje s architekty a designéry z celé ČR.

Firma DR interier s.r.o. také velkoobchodně zastupuje pro ČR několik zahraničních dodavatelů.

Doplňky a designový nábytek si můžete v klidu z domova objednat také na e-shopu.

Hlavní prioritou je individuelní a profesionální přístup ke každému klientovi – protože Váš interiér jste především VY, vaše pocity, nálady, Váš život.

Reference

Naše postupy

Jak to u nás chodí

Pokud přijde zákazník a má přesnou představu o tom, co chce koupit a nepotřebuje další servis, pak se snažíme nabídnout několik alternativ a maximálně napomoci s výběrem a vše probíhá poměrně rychle.

Druhou, početnější skupinu, tvoří klienti, kteří na nás nechají celou realizaci. Někdy přicházejí s architektem, který jejich interiér tvoří stavebně, někdy sami. Návrhy a realizace stínění a následně výběr doplňků celých interiérů nebo domů chtějí svůj čas, takže se snažíme, utvořit si časový prostor pro výběr a také pro seznámení se s klientem. Je důležité poznat jeho styl, vnímání barev, ale i životní priority a přání. Dále je stručný postup, který ale nemusíte považovat za závazný – vždy se snažíme maximálně přizpůsobit časovým možnostem a přáním našich klientů.

Domluvit schůzku